Czerwcowa promocja pożyczki w ING Banku Śląskim

Szukając ofert kredytu gotówkowego w Internecie można trafić na różne rankingi i porównywarki. Obecnie na ich najwyższej pozycji jest oferta ING Banku Śląskiego, reklamowana pod hasłem „Albo realizujemy albo snujemy. Weź pożyczkę i dopnij swego!”. Również w telewizji można obejrzeć spoty reklamowe z udziałem Marka Konrada, zachęcające do skorzystania z oferty banku, w celu realizacji swoich planów i marzeń.
ing-bank-4
Grupa ING powstała 4 marca 1991 roku w wyniku fuzji największej, holenderskiej instytucji ubezpieczeniowej Nationale-Nederlanden z NMB Postbank. Było to pionierskie połączenie działalności finansowej, ubezpieczeniowej, inwestycyjnej i bankowości, co od tamtego momentu jest powielane przez wiele firm. Obecnie w Polsce Grupa ING daje ponad 12 tysięcy miejsc pracy i obsługuje setki tysięcy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.
Analiza oferty
W obecnej ofercie ING Banku Śląskiego znajduje się korzystna propozycja kredytu gotówkowego pod nazwą „Pożyczka Superszybka”. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 60 000 zł, natomiast minimalna 5 000 zł. Bank nie pobiera opłat ani za wcześniejszą spłatę zobowiązania, ani też za udzielenie pożyczki. Do wyboru są 3 następujące rodzaje Pożyczki Superszybkiej, różniące się oprocentowaniem:
1. Oprocentowanie 15% w skali roku dla stałych klientów, jeśli wybierze się ofertę bez ubezpieczenia. W tym wypadku rata pożyczki wynosi 346,83 zł.
2. Oprocentowanie 13% w skali roku dla stałych klientów, przy pożyczce z ubezpieczeniem długu. Przy tej opcji miesięczna rata kredytu wyniesie 364,09 zł, i zawiera ona koszt ubezpieczenia.
3. Dla pozostałych klientów roczne oprocentowanie z opcją ubezpieczenia wynosi 14%, natomiast bez niego 16%.
Okres kredytowania może wynosić od 1 miesiąca, aż do 96 miesięcy. Wniosek kredytowy można złożyć na kilka sposobów. Najwygodniejszym jest przesłanie wniosku przez Internet za pomocą bankowości internetowej (konieczne jest posiadanie opcji ING Bank Online). Kolejna opcja to zgłoszenie telefoniczne przy pomocy Contact Center. Można również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie banku, podając podstawowe swoje dane, w tym telefon kontaktowy. Po otrzymaniu formularza, jeden z pracowników banku oddzwoni, w celu ustalenia szczegółów. Jednak ta opcja jest dostępna wyłącznie w dni robocze, w godzinach od 8.00 – 20.00, a w soboty od 8.00 – 18.00. Dla pozostałych klientów pozostaje tradycyjna wizyta w banku. Warto zaznaczyć, że już podczas pierwszej wizyty można otrzymać kredyt gotówkowy.