"Wiosna 2014" w ofercie banku BNP Paribas

Kredyt gotówkowy „Wiosna 2014” to promocyjna oferta banku BNP Paribas, która została wyróżniona przez „Rzeczpospolitą”. Gwarancja najniższych kosztów to tylko jedna z wielu zalet, charakteryzujących ofertę. Więcej informacji na jej temat znajduje się poniżej.
Jedną z aktualnych i korzystnych ofert jest kredyt gotówkowy, proponowany przez bank BNP Paribas Bank Polska. BNP Paribas Bank Polska to instytucja należąca do międzynarodowej grupy BNP Paribas, która jest liderem na europejskim oraz ogólnoświatowym rynku finansowym. Obecnie jej oddziały znajdują się w aż 80 państwach świata. Co więcej, jest to bank uniwersalny, świadczący usługi zarówno kredytowe, inwestycyjne i oszczędnościowe, jak również usługi zarządzania aktywami i majątkiem zarówno dla indywidualnych klientów, jak również dla przedsiębiorstw i dużych korporacji.
Szczegóły oferty
Warto teraz przybliżyć szczegóły nowej oferty BNP Paribas Bank Polska. Oferta nosi nazwę „Wiosna 2014”, ponieważ pozyskane środki pieniężne mają być udostępnione w celu realizacji zamierzonych planów na ten rok. A przynajmniej takie jest założenie marketingowe banku. Pod hasłem „Wiosna 2014” kryje się kredyt gotówkowy o znacznie obniżonym oprocentowaniu, które wynosi maksymalnie 6,9% w skali roku. Jeśli chodzi o prowizję, to jest ona ustalana indywidualnie od 2,99% wzwyż. Jeżeli kredyt gotówkowy przekracza kwotę 20 000 zł (jednak nie więcej niż 150 000 zł), a okres kredytowania wynosi maksymalnie 84 miesiące (czyli aż 7 lat), to bank udziela gwarancji najniższego całkowitego kosztu kredytu, tak jak w przypadku innych ofert BNP Paribas. Oznacza to, że klient nie znajdzie tańszego kredytu na rynku, a jeśli tak się stanie, to BNP Paribas obniży jego koszty do tej właśnie wysokości. Nie jest więc zaskoczeniem, iż oferta zajęła pierwsze miejsce w rankingu “Porównaj koszty, by nie przepłacać” z dnia 24.04.2014 r., który ukazał się na łamach „Rzeczpospolitej”.
Proponowana oferta kredytu gotówkowego jest dostępna w dwóch wariantach:
– Dla osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas. W tym przypadku konieczne jest zawarcie dodatkowego ubezpieczenia.
– Dla osób posiadających Konto Dobrze Dobrane w BNP Paribas, gdzie ubezpieczenie jest dobrowolne.
Oprócz tego bank udziela gwarancji niezmienności raty przez cały okres spłaty kredytu. Aby móc skorzystać z oferty, konieczne jest dostarczenie do banku dokumentów, poświadczających uzyskiwanie stałych dochodów. Może to być umowa o pracę, umowa zlecenie lub umowa o dzieło, zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej, a w przypadku rencistów i emerytów – decyzja o przyznaniu tych świadczeń.