Eurobank rozdaje kredyty gotówkowe z gwarancją szybkości

Od 12 stycznia w Eurobanku obowiązuje oferta o nazwie „Kredyt z gwarancją szybkości”, która będzie trwać do 28 lutego tego roku. Promocja dotyczy gwarancji wypłaty środków pieniężnych już w dniu złożenia kompletnego wniosku. W przeciwnym razie bank zobowiązuje się do wypłaty rekompensaty.

Eurobank został założony ponad 10 lat temu przez polskiego przedsiębiorcę Mariusza Łukasiewicza. Głównym celem było stworzenie tzw. banku „po drodze”, czyli dostępnego w wielu miejscach, często odwiedzanych przez klientów, jak np. w centrach handlowych i przy głównych ulicach miast. Daje to możliwość szybkiej realizacji oczekiwań i wymagań klientów. Eurobank wygrał wiele prestiżowych konkursów. Można tu wyróżnić zajęcie II miejsca w konkursie Gazety Bankowej w kategorii Mały i Średni Bank Komercyjny, organizowanym w 2014 roku oraz otrzymanie Orła Rzeczpospolitej w 2009 roku dla najszybciej rozwijającej się firmy w kategorii usług finansowych. Od 2007 roku euro bank udziela się społecznie w programie edukacyjnym „domowy budżet z Eurobankiem”, który ma na celu zwiększanie świadomości finansowej wśród społeczeństwa.
Nowa promocja „Kredyt z gwarancją szybkości” oznacza, że klient otrzyma pieniądze już w dniu złożenia kompletnego wniosku kredytowego. Jeśli Eurobank nie wywiąże się z umowy, to zobligowany jest do wypłaty 100 zł brutto (z tego zostaje potrącony podatek dochodowy w wysokości 19%) w ramach rekompensaty. Hasłem reklamowym jest „dziś gotówka albo stówka”, które można usłyszeć w mediach. Warunkiem (oprócz złożenia wszystkich dokumentów) jest podpisanie umowy kredytowej na maksymalną kwotę 15 000 zł i nie odstąpienie od niej w trakcie trwania umowy. Okres spłaty rat wynosi nawet 8 lat. Dodatkowo każdy kredytobiorca może skorzystać z wakacji kredytowych, czyli przez rok nie spłacać rat kredytu. Za taką możliwość pobierana jest opłata w wysokości 9,50 zł. Z promocji można skorzystać w przypadku każdego kredytu gotówkowego, dostępnego w ofercie banku, czyli tanie kredyt z kontem, kredyt z premią roczną, kredyt dla każdego, pożyczka zabezpieczona pojazdem oraz oferta kredytu powtórnego. Promocja trwa tylko do końca lutego.

1 komentarz do wpisu “Eurobank rozdaje kredyty gotówkowe z gwarancją szybkości”

Możliwość komentowania jest wyłączona.