Szybka pożyczka bez odsetek przez 6 miesięcy w BOŚ banku

Nowa promocja Banku Ochrony Środowiska daje aż dwie możliwości zaoszczędzenia na odsetkach za wziętą pożyczkę. Wystarczy dopasować do siebie wybraną opcję i cieszyć się z dodatkowych pieniędzy. Niestety oferta jest ograniczona czasowo.

Bank Ochrony Środowiska jest bankiem polskim, działającym od 1997 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Większa część usług finansowych skierowana jest do przedsiębiorstw, podejmujących działania  z zakresu ochrony środowiska naturalnego. Są im udzielane kredyty na preferencyjnych warunkach, korzystniejszych niż w pozostałych bankach komercyjnych. Przez okres 23 lat BOŚ przeznaczył aż 13,2 mld złotych na realizację projektów ekologicznych. Dla klientów indywidualnych dostępne są usługi z zakresu lokat pieniężnych, kredytów i pożyczek, inwestycji oraz Ekooszczędności. Z oferty banku mogą również skorzystać przedsiębiorstwa, spółdzielnie mieszkaniowe i organizacje pozarządowe.
„Szybka pożyczka w koncie” daje kredytobiorcom wybór jednej z propozycji banku: pierwszy wariant zwalnia na pół roku ze spłaty odsetek, jednak pobierana jest prowizja w wysokości 5% za pozytywne rozpatrzenie wniosku. W drugim wariancie nie płaci się odsetek tylko przez 1 miesiąc, ale za to bank nie pobiera żadnej dodatkowej prowizji. Minimalna kwota pożyczki wynosi 500 zł, a maksymalna 200 000 zł, w zależności od zdolności kredytowej. Okres jej spłaty jest do roku, ale istnieje możliwość przedłużenia terminu. RRSO zgodnie z regulaminem banku wynosi 16,57%, natomiast deklarowane oprocentowanie to 12% w skali roku. Dla przykładu pożyczając kwotę 8 140 zł, należy uiścić opłatę przygotowawczą w wysokości 142,45 zł. Zakładając, że kwota zostanie spłacona w ciągu roku w ratach malejących, których termin przypada na ostatni dzień roboczy każdego miesiąca, będziemy musieli oddać do banku 8 669,10 złotych. Co ważne, pieniądze można wydać na dowolny cel, bez konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów w trakcie trwania umowy. Warunkiem jest posiadanie konta w Banku Ochrony Środowiska. Można go w łatwy i szybki sposób założyć w dowolnym oddziale banku lub przez Internet. Dodatkową zaletą jest fakt, że większość dokumentacji przesyłana jest w formie elektronicznej, dzięki czemu można zaoszczędzić papier, na rzecz ochrony środowiska.
W razie jakichkolwiek wątpliwości można skontaktować się z konsultantem. Oferta jest ważna tylko do końca marca 2015 roku.