Tania pożyczka gotówkowa w Toyota Bank

Z myślą o stałych klientach Toyota Bank przygotował specjalną promocję „Pożyczki jesiennej”. Teraz można pożyczyć do 15 000 zł bez okazywania dokumentów potwierdzających osiągane dochody. Bank nie pobiera tzw. opłaty przygotowawczej.
Toyota Bank Polska S.A. to instytucja finansowa, która na polskim rynku działa już od roku 2000. Swoją ofertę bank adresuje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw reprezentujących różne branże. Od roku 2002 bank zajmuje się także szeroko pojętą działalnością leasingową (w ramach spółki Toyota Leasing Polska Sp. z o.o.). Na chwilę obecną Toyota Bank może zaoferować nam nie tylko usługi z zakresu finansowania pojazdów, ale także lokaty, konta oszczędnościowe, karty płatnicze oraz pożyczki.
Dotychczasowi klienci Toyota Bank, którzy zainteresowani są szybką i niezbyt drogą pożyczką gotówkową, powinni jak najszybciej zapoznać się ze specjalną ofertą „Jesiennej pożyczki”. Zakładając, że klient zdecyduje się na pożyczkę na okres jednego roku, za każdy pożyczony 1000 zł płacić będzie miesięcznie jedynie 5 zł odsetek. To jednak jeszcze nie wszystko. Bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku, zaś prowizja za udzielenie pożyczki wynosi zaledwie 1%. W praktyce oznacza to, że pożyczka gotówkowa w Toyota Bank to jeden z najbardziej korzystnych obecnie produktów tego typu.
Jeśli np. zdecydujemy się na pożyczenie 10 000 zł na dwa lata, miesięcznie będziemy spłacać ratę w wysokości ok. 466 zł. Tym samym całkowity koszt pożyczki nie przekroczy 1200 zł. Naprawdę trudno byłoby znaleźć na rynku pożyczkę o podobnie korzystnych warunkach.
Jak wspomnieliśmy promocja pożyczki skierowana jest do dotychczasowych klientów banku. Warunkiem skorzystania z oferty jest wcześniejsze korzystanie z usług banku przez okres minimum 6 miesięcy oraz regularne wpłaty na rachunek rozliczeniowy. Stali klienci mogą liczyć na znacznie uproszczona procedurę rozpatrywania wniosków – w przypadku kwot, które nie przekraczają 15 000 nie trzeba przedstawiać dokumentów poświadczających uzyskiwane dochody.
Jesienna pożyczka gotówkowa w Toyota Bank to rozwiązanie dla tych osób, które szybko potrzebują gotówki, a jednocześnie nie chcą przepłacać za pożyczenie pieniędzy. Warto dodać, że promocja trwa aż do końca 2014 roku. Zatem także i te osoby, które potrzebują zastrzyku finansowego na zaplanowane zakupy świąteczne, mogą z powodzeniem skorzystać z oferty.