Kredyt Duet – nowa propozycja pożyczki Banku Zachodniego WBK

Kredyt Duet 2 to nowa propozycja pożyczki Banku Zachodniego WBK, którą można wziąć z dowolną osobą. Trzeba się jednak śpieszyć, ponieważ oferta jest ograniczona czasowo.
Bank Zachodni WBK należy do grupy Santander i jest jedną z najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych instytucji finansowych w naszym kraju. Historia banku sięga do 2001 roku, kiedy to Wielkopolski Bank Kredytowy S.A oraz Bank Zachodni S.A. połączyły się, rozpoczynając tym samym sprzedaż swoich akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie BZ WBK zajmuje trzecie miejsce w Polsce w rankingu pod względem ilości aktywów, depozytów oraz portfela kredytowego. O szybkim rozwoju banku może świadczyć liczna sieć placówek, sięgająca ponad 1000 oddziałów.
Kredyt Duet 2 z ubezpieczeniem Spokojny Kredyt jest w pełni bezpieczny, ponieważ ubezpieczenie daje ochronę w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń losowych, takich jak nieszczęśliwy wypadek uniemożliwiający dalszą pracę zarobkową, zwolnienie z pracy lub trwała choroba. Oprocentowanie wynosi tylko 6% w skali roku, jeśli kredyt brany jest wspólnie przez 2 osoby, oraz 12% w skali roku, jeśli o pożyczkę stara się tylko jeden kredytobiorca. Z kolei okres kredytowania może wynosić aż 36 miesięcy. Jeśli chodzi o wysokość pożyczki, to może ona wynosić od 10 000 do 120 000 złotych, w zależności od wysokości zarobków. Górna granica ustalana jest przez pomnożenie pensji razy 20. Co ważne, nie są wymagani żadni poręczyciele, dzięki czemu nie trzeba angażować osób trzecich w zadłużenie w banku. Otrzymanie kredytu gotówkowego jest niezwykle proste – wystarczy zadzwonić na infolinię (z telefonów stacjonarnych na nr 1 9999, natomiast z komórek na nr 61 81 19999) lub osobiście złożyć wniosek w dowolnym oddziale Banku Zachodniego. W przypadku spełnienia wszystkich formalności, decyzję można otrzymać już w 10 minut i to podczas jednej wizyty. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nie trzeba fatygować się wiele razy do banku, donosząc ciągle to nowe zaświadczenia. Kolejny krok to tylko podpisanie umowy i podanie formy wypłaty pieniędzy. Można je otrzymać w gotówce lub na dowolne konto w innym banku.
Wnioski kredytowe można składać od 2 maja do 31 października 2014 roku.