Atrakcyjny kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim

Do końca czerwca tego roku w ING Banku Śląskim można skorzystać z atrakcyjnej oferty kredytu gotówkowego. Dlaczego atrakcyjnej? Ponieważ bank nie pobiera opłat za przynanie pożyczki! Więcej szczegółów odnośnie oferty znajduje się poniżej.
 

ing-bank-4

Wśród banków startujących na wiosnę z nowymi ofertami, znajduje się również ING Bank Śląski. Skrót ING oznacza międzynarodowy charakter ( I jak International), holenderskie korzenie (N jak the Netherlands) oraz współpraca firm należących do grupy ( G jak Group). ING Bank Śląski należy do globalnej korporacji, która powstała w Holandii, a obecnie swoje oddziały posiada na całym świecie. Nie można także zapomnieć o ponad 150 – letniej historii firmy, która pozwoliła na wyspecjalizowanie się w zakresie bankowości, finansów i ubezpieczeń.
Szczegóły oferty
Przejdźmy teraz do zapoznania się z aktualną ofertą banku. Najnowszym produktem jest Pożyczka Superszybka, skierowana do klientów indywidualnych. Bank nie pobiera żadnych kosztów za udzielenie pożyczki, ani za jej wcześniejszą spłatę. Aby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy, konieczna jest osobista wizyta w jednym z oddziałów banku, przy czym bank zapewnia, że będzie to tylko jedna wizyta. Obowiązkowo należy zabrać ze sobą dowód tożsamości a także zaświadczenie o osiąganych dochodach, czyli np. umowę o pracę, zaświadczenie o prowadzaniu własnej działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego, decyzję o przyznaniu emerytury lub renty, zaświadczenie o wykonywaniu wolnego zawodu, itp. Mając te dokumenty, decyzja o przyznaniu pożyczki i jej wysokości, oraz podpisanie umowy i udostępnienie środków, następuje już w ciągu kilkunastu minut (i jednej wizyty).
Z kolei w ofercie dla firm znajduje się atrakcyjna propozycja pożyczki gotówkowej, karty kredytowej lub linii kredytowej o nazwie „0 zł za udzielenie”, w której bank nie pobiera opłat ani za przyznanie i udzielenie kredytu, ani za jego podwyższenie. Dzięki temu oferta ING Banku Śląskiego stała się konkurencyjna na polskim rynku. Na koniec warto podkreślić, że oferta jest ograniczona czasowo i trwa tylko do 30.06.2014 roku.