Bank BPH spłaca dwie raty kredytu gotówkowego

Spłacanie kolejnych rat kredytu większości kredytobiorcom spędza sen z powiek. Jest jednak jeden bank, który nie tylko egzekwuje od klientów spłacanie należności, ale… wyręcza ich w tym.
Bank BPH to ogólnopolski bank, który ma swoją główną siedzibę w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Powstał w 1989 roku w skutek wydzielenia ze struktur NBP. Akcje tego banku notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Instytucja posiada ponad 300 oddziałów, klienci mogą ponadto korzystać z placówek partnerskich.
Bank BPH przygotował ofertę dla klientów, którzy terminowo wywiązują się ze spłatą kolejnych rat kredytu. Bank proponuje bowiem zwrot wartości dwóch najniższych rat zaciągniętego kredytu. W tym celu należy do końca maja złożyć wniosek o kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny. Kredyt gotówkowy powinien być zaciągnięty na okres minimum 36 miesięcy. W przypadku kredytu konsolidacyjnego należy skonsolidować w Banku BPH co najmniej jeden kredyt z innego banku na kwotę minimum 5 000 zł. Jeśli kredytobiorca przez 12 miesięcy wykaże się wzorowym spłacaniem kolejnych rat, Bank BPH wypłaca klientowi równowartość jednej najniższej raty kredytowej. Po następnych 12 miesiącach nienagannej współpracy sytuacja może się powtórzyć i bank spłaci kolejną ratę. Warto zauważyć, iż maksymalna kwota kredytu wynosi 150 000 zł zaś czas spłaty może sięgać nawet 10 lat. Na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą pojawić się w przyszłości, bank oferuje możliwość skorzystania z ubezpieczenia.
Wielu osobom wydaje się, że to kolejna obietnica ze strony banku. Jednakże zainteresowany klient wstępną decyzję może otrzymać już podczas pierwszego spotkania z doradcą lub za pośrednictwem strony internetowej. Bank BPH ułatwia także klientom zapoznanie się z warunkami umowy, dlatego też przedstawia je na jednej stronie arkusza w zrozumiały i jasny sposób. Na dokumencie tym znajdują się najważniejsze informacje dotyczące warunków kredytu. Promocja ta dostępna jest dla nowych klientów, ale również dla obecnych. Klienci mogą składać wnioski w dowolnych oddziałach banku bądź w placówkach partnerskich na terenie Polski. Wniosek złożyć można także za pomocą infolinii bankowej bądź też strony internetowej.
Okazuje się zatem, że rzetelne wywiązywanie się ze spłacania odsetek może zostać nagrodzone i to bank spłaci dwie raty kredytu swojego klienta.