Lekka pożyczka wakacyjna w Alior Banku

Alior Bank przygotował nową ofertę pożyczki na wakacyjne wydatki, z oprocentowaniem tylko 7,9 % w skali roku. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które od dawna odkładają swoje marzenia z powodu braku gotówki, a także dla tych, których czekają nieplanowane wydatki.
Alior Bank z siedzibą główną w Warszawie istnieje na rynku od listopada 2008 roku, a jego produkty skierowane są nie tylko dla indywidualnych klientów, ale również dla klientów biznesowych. Pierwsze oddziały powstały w największych miastach Polski, takich jak Poznań, Kraków, Zamość, Wrocław i Katowice. Główną cechą banku jest łączenie tradycyjnej bankowości z nowoczesnymi rozwiązaniami. Na koniec 2013 roku we wszystkich oddziałach banku było zatrudnionych ok. 6 000 pracowników. Alior Bank w ciągu swojego istnienia otrzymał wiele nagród i wyróżnień, w tym nagrodę Orła Rzeczpospolitej za najszybciej rozwijający się bank na polskim rynku finansowym, a także należą do niego 3 wygrane w rankingu „Przyjazny bank Newsweeka” w kategoriach „internetowy”, „ tradycyjny” i „dla emeryta”, oraz drugie miejsce w kategorii „bank dla osób niepełnosprawnych.
Lekka pożyczka wakacyjna jest nową ofertą Alior Banku, która obowiązuje od 18.07.2014 do 30.09.2014 roku. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 20 000 zł i nie są wymagane żadne dodatkowe zabezpieczenia. Oprocentowanie do 5 lat spłaty jest stałe i wynosi 7,9%, natomiast powyżej 5 lat jest zmienne, zależne od indeksu WIBOR3M + marża banku. Oprócz tego pobierana jest opłata przygotowawcza w wysokości 5% wartości kredytu. Co ważne, aby otrzymać pieniądze nie trzeba otwierać konta w Alior Banku, co może stanowić duże udogodnienie i przyspieszenie formalności. Aby pożyczka została przyznana, trzeba złożyć wniosek w dowolny sposób (osobiście w oddziale banku, przez Internet lub telefonicznie) oraz przystąpić do ubezpieczenia na życie w wariancie E. Po prawidłowym złożeniu wniosku, z klientem skontaktuje się pracownik banku w ciągu 15 minut i ustali wszelkie formalności, co można załatwić już w ciągu jednego dnia. Dla przykładu pożyczka w wysokości 6 040,00 zł wzięta na okres 38 miesięcy będzie mieć RRSO w wysokości 21,77%, a składka na ubezpieczenie na życie będzie wynosić 823,64 zł.