Wakacyjna oferta pożyczkowa BOŚ Banku

Wakacyjna pożyczka BOŚ Banku stanowi dobre źródło pozyskania funduszy na spełnienie wakacyjnych marzeń. Co ważne, wniosek można złożyć w nowoczesny sposób przez Internet, bez konieczności osobistej wizyty w banku.
Bank Ochrony Środowiska S.A. jest bankiem polskim, który istnieje na rynku od 23 lat. Większość wyemitowanych akcji jest w posiadaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, nie jest więc zaskoczeniem, że BOŚ oferuje głównie produkty proekologiczne, z zachowaniem wszelkich zasad ochrony środowiska naturalnego. Już od 1997 roku bank ten jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a w skład jego grupy wchodzi także Dom Maklerski BOŚ S.A. Oferty są bardzo zróżnicowane i skierowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla instytucji oraz samorządów i spółdzielni mieszkaniowych. Co więcej, Bank Ochrony Środowiska udziela preferencyjnych kredytów na działania proekologiczne, na co od początku istnienia instytucji wydano już ok. 13,2 mld złotych.
W obecnej ofercie BOŚ Banku znajduje się promocyjna pożyczka „na 6% i cześć”, która może zostać przeznaczona zarówno na remont mieszkania, czy też na spełnienie wakacyjnych marzeń. Minimalna kwota zadłużenia wynosi 1000 zł, natomiast maksymalna aż 50 tys. zł. Okres kredytowania jest przewidywany do 10 lat. Oprocentowanie pożyczki jest od 6%, w zależności od długości kredytowania. Minimalne oprocentowanie jest w przypadku kredytu na 12 miesięcy. Przykładowo dla pożyczki w wysokości 14 000 złotych, udzielonej na 40 miesięcy, bez udziału pośredników, RRSO będzie wynosić 15,64%. Warunkiem otrzymania środków jest posiadanie w BOŚ Banku rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego (bądź jego otwarcie do dnia zawarcia umowy), a także wymagane są miesięczne wpływy na ten rachunek w minimalnej wysokości 1000 zł lub przelewy wynagrodzeń kredytobiorcy. Jednak w pierwszej kolejności trzeba złożyć wniosek, który w wygodny sposób można wypełnić on-line na stronie internetowej banku. Można także osobiście pojawić się w oddziale banku, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zadzwonić na infolinię. Do wniosku niezbędne jest przedstawienie zaświadczenia o osiąganych dochodach. Co ważne, pożyczka Banku Ochrony Środowiska „na 6% i cześć” nie narzuca obowiązku wykupienia dodatkowego ubezpieczenia długu. Oferta ważna jest tylko do końca sierpnia 2014 roku.