Millennium Bank wprowadza ofertę „Jedyna taka pożyczka”

millenium-bank-2
„Jedyna taka pożyczka” to nowa oferta kredytu gotówkowego, przygotowana przez Millennium Bank, który gwarantuje najniższe oprocentowanie oraz brak prowizji za udzielenie pożyczki. Dzięki tej gwarancji klient zyskuje pewność, że wybrana przez niego oferta jest najatrakcyjniejsza na polskim rynku bankowym.
 
Millennium Bank jest bankiem działającym na terenie całej Polski. Pierwotną nazwą był Bank Inicjatyw Gospodarczych, kontrolowany przez działaczy komunistycznych. Obecnie należy on do grupy kapitałowej Millennium, do której wchodzą również spółki zajmujące się leasingiem, działalnością maklerską oraz funduszami inwestycyjnymi. W ostatnim czasie w grupie Millennium zatrudnionych było ponad 6 tysięcy pracowników, dzięki czemu bank zapewnia swoim klientom pełen zakres usług finansowych, skupionych w jednej instytucji. Warto zaznaczyć, że Millenium był pierwszym bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych.
Analiza oferty
W nowej ofercie Millenium Banku można znaleźć „Jedyną taką pożyczkę”, która charakteryzuje się gwarancją najniższego oprocentowania oraz szybkością w wydaniu decyzji kredytowej (w ciągu 15 minut). Gwarancja najniższego oprocentowania oznacza, że jeśli kredytobiorca znajdzie lepszą ofertę pożyczki w przeciągu 30 dni od podpisania umowy (na taką samą kwotę i okres spłaty), to Millenium Bank zobowiązuje się do zapłaty różnicy odsetek oraz do obniżenia oprocentowania do takiego poziomu, jaki znajduje się w korzystniejszej ofercie. Jednak potwierdzenie oprocentowania i decyzja kredytowa musi zostać dostarczona do banku w formie pisemnej. „Jedyna taka pożyczka” może zostać wzięta na dowolny cel, a maksymalna jej kwota nie przekracza 5 000 zł. Spłata pożyczki musi zostać dokonana w przeciągu 24 miesięcy. Ponieważ obowiązująca promocja jest bardzo atrakcyjna, to w ramach zabezpieczenia bank wprowadził obowiązkowe ubezpieczenie pożyczki. Dzięki niemu można ochronić siebie i rodzinę przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, takimi jak śmierć, poważna choroba, utrata pracy lub niezdolność do podjęcia pracy. Aby móc skorzystać z oferty, należy złożyć kompletny wniosek w okresie od 2 czerwca do 13 lipca 2014 roku. Można to zrobić osobiście w oddziale banku, przez Internet, przez kontakt z konsultantem lub przez bankowość internetową Millenet. Wiele formalności można pominąć, jeśli w przeciągu 3 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku, na konto wpływało wynagrodzenie kredytobiorcy. Jeśli nie, to wystarczy dowód osobisty i potwierdzenie otrzymywania dochodów, czyli np. PIT za ostatni rok, decyzja o przyznaniu renty lub emerytury, umowa o pracę lub potwierdzenie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

1 komentarz do wpisu “Millennium Bank wprowadza ofertę „Jedyna taka pożyczka””

Możliwość komentowania jest wyłączona.